Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                info o turnajích v okolí - bez záruky   

  Ostrava Masters -  24.1.2014

                 TipCars Tour 2014

                                       
                             -   mail:  vita17@seznam.cz.                        

                             -   v nabídce budou za internetové ceny

                                   omotávky KARAKAL 

                                  squash míče DUNLOP PRO

 1. kolo - 17.1.  -  5 hráčů.

   Miniúčast - David Řezáč stoupá vzhůru :-) .... a vyhrál.  2. Luděk Král,  3. Dominik Riška   

     

                             TipCars Tour 2013

                                       
                             -   mail:  vita17@seznam.cz.                        

                             -   v nabídce budou za internetové ceny

                                   omotávky KARAKAL 

                                  squash míče DUNLOP PRO

8. kolo -  9 hráčů

         1. Mirek Sikora, 2. Robert Turský , 3. Láďa němeček

7. kolo -  8 hráčů

         Poprvé Láďa Němeček vyhrál - gratuluji, 2. Luděk Král, 3. Ivo Pavlát

5. kolo - pátek 7. 6. - 9 hráčů                 

Robert ve formě a takhle to dopadlo: 1. Robert Turský, 2. Zdeněk Pluta a 3. Mirek Sikora. Letní pauza a další kolo v září. Přeju hezké léto... :-)               

4. kolo - pátek 10. 5. - 13 hráčů                 

Opět dva noví hráč a je dobře, že zájem stoupá. Mirek se tentokrát nezúčastnil a toho využil stále skvělý Robert Turský a s přehledem porazil ve finále Viťu Kazíka. Na 3. místě skončil Láďa Němeček. Všude dobrá nálada a to je hlavní. Do prázdnin tedy ještě jedno kolo ...               

3. kolo - pátek 12. 4. - 17 hráčů                 

Poprvé se u nás objevil Pavel Kracík a hned obsadil 3.místo. Na 1. zase Mirek Sikora a 2. místo Luděk Krák. Všem gratuluji...                                             

2. kolo - pátek 15. 3. - 13 hráčů                 

Zúčastnili se 2 noví hráči a také se za námi podívali 2 klasici - Rosťa Kracík a Tomáš Szolony - že prý to teď rozjedou . Ve finále zvítězil už po stopadesáte Mirek Sikora , 2. skončil Zdeněk Pluta a třetí Luděk Král. Takže za pár týdnů jdem do dalšího kola.                                             

1. kolo - pátek 1. 2. - 10 hráčů                 

Úvodní kolo proběhlo hezky, rychle a bez potíží. 1. místo Mirek Sikora , 2. Robert Turský a 3. Tomáš Zeman. Další kolo za 3-4 týdny ...  Takže se hezky připravte.
                                              --------------
                           
                               TipCars Tour 2012

                                       
                             -   mail:  vita17@seznam.cz                       

                             -   v nabídce budou za internetové ceny

                                   omotávky KARAKAL 

                                  squash míče DUNLOP PRO

8. kolo - pátek 30. 11. - 10 hráčů                 2012-11-30-22.11.23.jpg

Poslední kolo proběhlo bez problémů, zase vyhrál Mirek Sikora, druhý byl Tomáš Zeman a třetí stále se zlepšující David Řezáč. Po finále jsme taky vyhlásili celkové výsledky:. 1. M.Sikora, 2. L.Král, 3. D.Řezáč. Další turnaje začneme na přelomu ledna a února. Otázka pro všechny hráče zní: Porazí už tady konečně někdo Mirka?

                                                                                            Přeju všem dobré výsledky a pohodovou hru v r .2013 .       V. 


7. kolo - pátek 26. 10. - 13 hráčů

Sešla se zase kvalitní sestava, po delší pauze se za námi mrknul Tomáš Zeman a nakonec skončil třetí. Snažil se uspět v soutěži o nejhezčí tričko a ovlivňoval přísnou porotu, ale prostě Luděk byl lepší. Po ještě trošku delší pauze (asi 6-8 let) si zahrál Ivo Pavlát, hrál velmi dobře, ale odstoupil pro zranění, takže příště to snad vyjde líp... Vítěz 7. kola Mirek Sikora porazil ve finále Martina Hučku. Na 4. místě skončil David Řezáč a stále se zlepšuje :-).Příští kolo je poslední v tomto roce a budou vyhlášeny celkové výsledky.     

6. kolo - pátek  28.9. - 16 hráčů

Zase jen stručně výsledky: 1. Mirek Sikora, 2. Radovan Šmíd a 3. David Řezáč

5. kolo - pátek 8. 6. - 10 hráčů

Jen stručně výsledky: 1. Mirek Sikora, 2. Robert Turský a 3. Luděk Král. Další kolo po prázdninách, myslim tak koncem září. :-)

4. kolo - pátek 11. 5. - 10 hráčů

Nakonec jsme poskládali 10 kvalitních squashistů, poprvé se zastavil u nás Robert Turský a hned obsadil 2.místo. Porazil ho jen vítěz Mirek Sikora a 3.skončil Luděk Král. Výkony byly skvělé, dobrá nálada, sportovní chování a jeden vyvrtnutý kotník. Stále jsou potíže s účastí, je hodně zraněných hráčů a nové posily nerostou. Uvidíme, jak to bude v budoucnu...

 3. kolo - pátek 13.4. - 9 hráčů

Jen krátce výsledky: 1. Luděk Král , 2. Láďa Němeček ,3. Rasťa Mrkvan... Ostatní se musí zlepšit :-)  .

2. kolo - pátek 2.3. - 9 hráčů

Mirek Sikora zase první a s přehledem, na druhém místě po desetiletém úsilí Jára Dorňák a třetí Luděk Král. Hrálo se systémem každý s každým, takže si to všichni pěkně užili. Zatim vše a vzhůru do 3. kola :-) .

1. kolo - pátek 3. 2. - 18 hráčů

Velice dobře obsazené 1. kolo vyhrál Mirek Sikora, 2. skončil Pavel Tománek a 3. byl Láďa Němeček. Tomáš Vaněk a Luděk Král jedli o vánocích hodně cukroví a na bednu jejich výkon prostě nestačil. Tomáš Zeman, když zjistil, že taky nebude mezi prvními třemi se snažil uspět alespoň v soutěži o nejhezčí tričko. Bohužel skončil druhý, tady získal nejvyšší ocenění David Řezáč. Díky všem za účast a těšim se na vás ve druhém kole.

 

                                                    TipCars Tour 2011

Celkové pořadí 2011:  1. Luděk Král, 2. Tomáš Vaněk 3. Rasťa Mrkvandscn1058.jpg (viz.foto)

8. kolo - pátek 26.11. - 10 hráčů

Skvělá úroveň všech hráčů a hrálo se systémem každý s každým. Na poslední chvíli se přihlásil Zdeněk Pluta a zvítězil po krásném a těžkém boji 2:1 nad Tomášem Vaňkem. Jako domácí hráč sklidil velký aplaus v zaplněném squash centru. Na třetím místě se umístil Luděk Král. Dobře si vedl při svém druhém vystoupení Radovan Todič a potvrdil, že jeho forma stoupá a 5. místo je jen začátek. Děkuji všem za účast v r.2011 a těšim se na Vás v dalším ročníku 2012. Takže - zašijte si kraťasy, vypleťte rakety a potrénujte.  

7. kolo - 21.10.  - 15 hráčů

    Výsledky: 1. Tomáš Vaněk,   2. Luděk Král,   3. Honza Fabík

6. kolo - pátek 23. 9. - 9 hráčů

Začátky po prázdninách jsou vždy opatrné a hodně hráčů se hledá po delší pauze. Přijela velmi kvalitní sestava. Znovu přijel zdaleka Jirka Zábojník a taky Lída Klimková. Vítězství si poměrně s přehledem připsal Luděk Král, druhý skončil Radovan Šmíd a třetí Jára Dorňák. Takže se už všichni rozehráli a příště se těšim na další a hojnější účast.

 

5. kolo - pátek 27. 5. - 11 hráčů

Poslední kolo před prázdninovou přestávkou bylo hodně vyrovnané a je vidět, že se všichni zlepšují. To, co kdysi stačilo na první místa by dnes vůbec neuspělo. Na prvním místě se umístil Tomáš Vaněk (Frenštát), ve finále porazil Zdeňka Plutu (Kopřivnice) a třetí místo vybojoval Luděk Král (Lubina). Po delší době jsme měli ženskou účast. Romana Adámková skončila na 6. místě a ukázala některým, jak se hraje squash. Třeba Luděk asi neměl lehké spaní....Jinak byla dobrá nálada, občerstvení od paní Kapounové bylo tradičně vynikajicí. Přeju všem hezké léto a na podzim dáme 6. kolo.

 

 4. kolo - pátek 29. 4. - 11 hráčů

Láďa Němeček se nám vrátil a i když trtadičně nebyl spokojený, myslim že 6.místo je pro začátek hezké. Nově se zúčastnil Petr Stryja a hned skončil na 2.místě, když ve finále podlehl po dlouhém boji vítězi Tomáši Vaňkovi. Na 3. míste opět Rasťa Mrkvan. Událost č.1 - Luděk tedy konečně porazil Rasťu, ovšem v radostném opojení se postaral o událost č.2 - prohrál s Jardou Dorňákem (4.místo). Takže příště čekejme nažhaveného Luďka a Jarda se má na co těšit ... Před prázdninami odehrajem ještě jedno kolo. 

 

 3. kolo - pátek 25. 3. - 19 hráčů

Sešlo se nás tentokrát až moc a turnaj končil až po půlnoci. Přijeli hráči z Ostravy, Bílovce, Opavy, Frenštátu a dalších míst. Asi 5 hráčů, kteří u nás v Kopřivnici ještě nehráli. Vše proběhlo hezky hladce, žádné zranění a hodně napínavých soubojů. Snad největší boj se svedl o raketu, která zůstala viset v síti skoro pod stropem, ale Peťa Langer ukázal horolezecké schopnosti. Poprvé se zůčastnil Tomáš Vaněk a hned zvítězil, když ve finále porazil Zdeňka Plutu z Kopřivnice. Na třetím místě se umístil Rasťa Mrkvan, který si udržuje stále výbornou formu. Nejhezčí tričko měl na sobě Dominik Riška. Na jaře proběhnou ještě  další 2 kola a těšim se na vaši účast.

           

 

 2. kolo - pátek 25. 2. - 7 hráčůp1060607.jpg                                                   

          Sešlo se nás tady jak do mariáše, ale i to se dá zvládnout. Hrálo se systémem každý s každým. Všechno klaplo, všichni zdraví a spokojení. Vítězství si připsal po delší pauze Rasťa Mrkvan, druhý skončil Luděk Král a třetí Honza Fabík. Honza měl i nejhezčí tričko -  nezklamal a soutěž o nejzajímavější trenýrky nebudu rozepisovat....Tak snad se nás příště sejde víc, žádné chřipky, ples, lyže... No uvidíme. Lovu zdar. 

   

 1. kolo - pátek 21. 1. - 11 hráčů

Takže začala nová sezóna a všichni se zlepšili, protože čím víc sníš cukroví, tím to jde líp. Přivítali jsme 3 nové hráče - Lukáše Dorňáka, Honzu Adamčíka (už jednou byl) a Dana Fabrigera. A co je ještě krásnější, že po kratší pauze si přišel zahrát Rasťa, který si podržel obvyklou formu - 4.místo a po delší pauze a s novým ramenem přišel Jára Dorňák a hned obsadil 5.místo. Třetí místo vybojoval Honza Fabík a ve finále se utkali Luděk Král a Pavel Tománek. Zvítězil Pavel, ale Luděk potvrdil, že jeho místo bude pravidelně na bedně. U Luďka bych se zastavil, protože polevil v hlavní soutěži o nejhezčí tričko a tam by měl přidat. Tentokrát tuto cenu získal Honza. Jára zase zvítězil v soutěži pojídání chlebíčků - gratuluji. Těším se na všechny ve druhém kole, termín bude někdy v únoru.     

 1. kolo - pátek 21. 1. - 11 hráčů

Takže začala nová sezóna a všichni se zlepšili, protože čím víc sníš cukroví, tím to jde líp. Přivítali jsme 3 nové hráče - Lukáše Dorňáka, Honzu Adamčíka (už jednou byl) a Dana Fabrigera. A co je ještě krásnější, že po kratší pauze si přišel zahrát Rasťa, který si podržel obvyklou formu - 4.místo a po delší pauze a s novým ramenem přišel Jára Dorňák a hned obsadil 5.místo. Třetí místo vybojoval Honza Fabík a ve finále se utkali Luděk Král a Pavel Tománek. Zvítězil Pavel, ale Luděk potvrdil, že jeho místo bude pravidelně na bedně. U Luďka bych se zastavil, protože polevil v hlavní soutěži o nejhezčí tričko a tam by měl přidat. Tentokrát tuto cenu získal Honza. Jára zase zvítězil v soutěži pojídání chlebíčků - gratuluji. Těším se na všechny ve druhém kole, termín bude někdy v únoru.             

     ==================================================================

                                                               
                                             TipCars Tour 2010

                                   8.kolo - pátek 26.11. - 15 hráčů

 Všichni jsme ve zdraví ukončili sezónu a vítězem 8.kola se stal místní Zdeněk Pluta, který ve finále porazil po velkém boji Tomáše Zemana. Tomáš měl i mečbol, ale ani mohutný řev  tygra, kterým se snažil zastrašit soupeře nepomohl. Třetí skončil Luděk Král,  jeho forma je stále špičková. Mohl se taky právem pochlubit novou squashovou taškou - vypadá opravdu dobře.  Celkové pořadí za TipCars Tour   2010:                                                                                     1.Tomáš Zeman,  2. Luděk Král,  3. Láďa Němeček  -  všem gratuluji. Nejlepší hráči obdrželi od sponzorů TipCars a Raiffeisen stavební spořitelna hezké ceny.                                             Přeji hezký konec roku, hodně štěstí, zdraví a dobrou formu v r.2011              

 

  7. kolo  - pátek 22.10. - 9 hráčů

  Hlavní zpráva dne: mikina se našla - šťastný nálezce je .....Pavel Dziak. Takže vítěz Luděk Král se musel spokojit jen s malými dárky. Jo, zvítězil vcelku s přehledem a druhý Radovan Šmíd si musí dát ještě pár tréninků. Na třetím se umístil Honza Fabík, ale to je vcelku jeho obvyklá pozice. Co je překvapení? No to, že čtvrtý v řadě je po letech Radim Dvořák - sám tomu nevěřil...:-)  Zdenda hrál v pohodě a bylo vidět, že mu hra působí obrovskou radost. Takže těšim se na vás v posledním letošním kole a tam vyhlásíme i nejlepší hráče letošní sezóny.   

                   6. kolo - pátek 24.9. - 10 hráčů

    Vítěz - Tomáš Zeman, druhý Láďa Němeček, třetí Radovan Šmíd - všichni hráli hezky, i když Láďa nebyl spokojenýs se svou hrou, Luďa skončil až páty a Tomáš se mu pomalu vzdaluje a další rána je to, že se nehodnotil oděv, takže příště. Na návštěvu se stavil Zdena Langer a vyhrožoval, že už začne hrát, vemte si příště ochranné pomůky anebo se pojistěte. Takže ještě 2 kola a jsme hotovi. Těšim se na vás příště.

P.S. - zůstala nám tam černá mikina s kapucí, vel.L - kdopak se přihlásí?
                             

                        5.kolo - pátek 25.6.  -  6 hráčů
  Ano, i takhle se dá hrát turnaj, každý si odehrál 5 zápasů a měli jsme to ho až nad hlavu. Zvítězil favorit Tomáš Zeman, druhý skončil Honza Fabík a třetí místo obsadil
Luděk Král. Ten neobhájil své první místo v soutěži o nejhezčí kalhoty, protože se hodnotilo tričko. A to měl nejkrásnější Honza - je vidět, že se dlouho připravoval.
Luděk ale nemusí být smutný. Odehrál nejkrásnější zápas s Tomášem. I když mu fandila celá Kopřivnice za účasti předsedy TOP09 a členky výboru místního sdružení, nakonec podlehl těsně (v obou setech 10:10) Tomášovi. Všem děkuji za účast, přeju všem hezkou dovolenou a na podzim nashledanou.         
                                
                         4.kolo - pátek 28.5.  -  13 hráčů
  Moooc pěkné boje, úroveň vysoká a přijeli k nám 2 noví hráči (ky) - Dan Teuchner a Lída Klimková. Napínavé finále vyhrál Pavel Tománek, na druhém místě Mirek Sikora a třetí skončil Luděk Král (konečně), který zároveň vyhrál na body soutěž o nejatraktivnější kalhoty. Takže zatim lovu zdar ...
                         3.kolo - pátek 30.4.  -  11. hráčů
   Sešlo se hodně vyrovnaných hráčů a nakonec vítězně vyšel Mirek Sikora, druhý
skončil Pavel Tománek a třetí Láďa Němeček. Přivítali jsme nového účastníka Aleše
a časem se jistě vypracuje do první desítky... Do prázdnin bychom se mohli sejít ještě dvakrát  a na podzim ještě 3 kola. Těšim se na vaši účast. Zatim ahojte...                
                      2. kolo - pátek 26.3. - 11.hráčů
   Pěkná utkání, dobrá atmosféra a tradiční občerstvení paní Kapounové, nechyběly ani tentokrát. První místo tentokrát vybojoval Pavel Vlček, který zatim nemá konku-
renci. Na druhém se umístil Tomáš Zeman a zatim je v čele celkového pořadí. No a třetí místo uhrál Honza Fabík a zároveň dostává i cenu za nejhezčí squash oděv. Je vidět, že o něj někdo hezky pečuje. Boule ve tvaru squashového míčku se usadila Peťovi a snad už to doma zamáčkl a bude příště fotogeničtější .Zřejmě mají s Radimem nevyřízené účty...Takže příště nashle !!

                            1. kolo - v pátek 12.2. - 12 hráčů

 

 
    Takže nakonec se nás sešlo docela dost  i přesto, že je dost zraněných, lyžařů a lenochů. Přivítali jsem dva nové hráče, vše proběhlo v hezké atmosféřea bez zranění.
První vítězem se stal poprvé Tomáš Zeman, a to zcela zaslouženě a bez zaváhání.
Ve finále porazil stálici Rasťu Mrkvana. Na třetím místě se umístil Pavel Tománek.
Láďa skončil na čtvrtém a Luděk na pátem. Ten zároveň vyhrál soutěž o nejhezčí triko
( nechtělo by to ale něco nového?). Tak do příště všichni potrénovat, ať nám Tomáš moc neuteče, jo?                          

 

                                   TipCars Tour 2009     

V průběhu roku bylo odehráno 8 kol.Do celkových výsledků se počítalo 6 nejlepších. 

                       8. kolo - 27.11.2009 - 13.hráčů a celkové vyhodnocení                                  

Velmi silná účast a hodně zajímavých zápasů, celkově jde úroveň nahoru. Vcelku s přehledem zvítězil Pavel Vlček, když ve finále porazil Pavla Hořínka. na třetím místě se umístil Rasťa Mrkavn.

          Celkové pořadí Tipcars Tour 2009

 1. RASŤA MRKVAN, 2. PETR WAWROSZ, 3. LADISLAV  NĚMEČEK                                      4. LUDĚK KRÁL, 5. JAROSLAV DORŇÁK - všem gratulujeme.                                          Dále děkuji hlavnímu sponzoru TipCars a také provozovateli Relax Centrum

7. kolo - 16.10. 2009 - 18.hráčů

své první vítězství může oslavit zaslouženě Peťa Wawrosz. Ve finále porazil Mirka Sikoru a třetí skončil Zbyněk Špaček. Dobrá atmosféra, pohoda, jen se nám trošku stýská po Járovi Dorňákovi (nemá nám kdo kontrolovt správnost rozpisů) a Luděk a Laďa jsou smutní a nepodávají obvyklé výkony. Tak snad příště...

6.kolo - 18.9.2009 - 18 hráčů

Velmi nabité a vyrovnané. Kvalita jde pořád nahoru. 1.Pavel Vlček, 2.Mirek Sikora,
3. Zbyněk Špaček

5.kolo - 12.6.2009 - 17 hráčů

Poslední kolo před prázdninovou přestávkou se vydařilo - všichni zdraví a hodně zápasů. Pořadí: 1. Pavel Lusczak, 2. Rasťa Mrkvan, 3. Viťa Kazík. 4,5,6 - trio  z Kopřivnice - pod tajemnou zkratkou DKN. Honza hrál levou rukou a Peťa W. se trošku hledal. A pozor ze zadních pozic se na nás chystá Peťa Zabranský - na podzim uvidíte !! Takže pěkné léto :-)

4.kolo - 15.5.2009 - 13 hráčů

někdo při finále říkal "hele, nová hvězda" - a opravdu se stalo - překvapivě  vyhrál Honza Fabík, když porazil Rasťu Mrkvana (letos už 3 x druhý). Třetí místo obsadil Peťa Wawrosz po vítězství nad Peťou Grygarčíkem. Všichni zdraví a myslím, že ani žádný defekt rakety. Natočili jsme některé zápasy - kdo bude mít zájem, tak za 4 kila mu to vypálíme - prostě světová kvalita se platí. Vítěz si odnesl velký koláč od paní Kapounové a 5 nejlepších taky ceny od sponzora TipCars a nádherné osušky od fy Levante. Soutěž o nejhezčí tričko nebyla vyhlášena, protože by ji zas vyhrál Luděk - :-). Takže v červnu poslední kolo před letní přestávkou.

                                                                                                                                                                  

3.kolo -  3.4.2009 - 20.hráčů

velmi zajímavé, mírně favorizovaný Pavel Lusczak nakonec po vyrovnaném boji prohrál 1:2 a vítězem se stal Mirek Síkora. Komediální trio N+D+K si připsalo cenné body a jejich umístění bylo 3., 5. a 6. místo. 2 zlomené rakety, jeden prasklý výplet a úder nad oko Peťovi přispěly ke skvělé náladě. Soutěž o nejhezčí tričko vyhrál Luděk - gratulujeme! Paní Kapounová odjíždí služebně do Holandska, takže další kolo bude někdy po 10.5.

2. kolo se odehrálo 27.2. 2009  počet hráčů 16

    Zajímavý průběh a výsledky. Po delší pauze jsme přivítali Aleše (hezká hra, ale musel odejít zatančit polku...). Velké zlepšení Pavel, Peťa W. a Peťa Z. Palec dolů  dostává Zdeněk (pouze 10. místo). Viry sklátily pár hráčů, takže příště naběhnou v plné síle. Pořadí Pavel T.; Rasťa; Peťa W.

1. kolo bylo 23.1.2009  počet hráčů 21

  Vítěz: Zbyněk, pak Rasťa a třetí Pavel. Kvalita hráčů zase porostla, takže Viťa si raději hrál na zraněného. Alenka vzkazuje Luďkovi - " příště hrej raději pravou rukou" :-) No a samozřejmě Milošovi držíme palce, ať se dá rychle dohromady.           

===================================================

                                        TipCars Tour 2008

                                 8. kolo + vyhlášení vítězů celé tour:

                 1. Rasťa Mrkvan; 2. Zbyněk Špaček; 3. Pavel Tománek

                                                Gratulujeme !

==================================================

                              7.kolo

     Vitěz Zbyněk vyhrál finále s přehledem a uvidíme, kdo se stane celkovým

 vítězem, jestli on nebo Rasťa. Další místa jsou taky otevřená a rozhodne se

 taky až v 8.kole. Zdeněk opět překvapil a za podpory svých přítelkyň 

 porážel světové hráče. Jinak žádný úraz a to je hlavní. Za 4 týdny se uvidíme. :-) 

===================================================== 

                               6.kolo - Kopřivnice

    Rasťa pro změnu zase první, Pavel Lusczak se pomalu dostává tam kde byl tzn. do

    absolutní špičky. Přivítali jsme další dva hráče a to z Ostravy.

    A máme tady první úraz - David má vyhazovací koleno a doufáme v jeho brzké

    uzdravení. Takže všichni vzůru do dalšího kola .......... :-)

====================================================

                               5.kolo - na kurtech v Novém Jičíně

  finále mezi Zbyňkěm a Rasťou - fakt skvělé, asi už je pošlem mezi registrované

 anebo máme my ostatní možnost s tím něco udělat a trošku 3 měsíce potrénovat....

===================================================

                              Postřehy ze 4. kola  28.4.2008

     Pavel Tománek - vede 9:0 a pak to prohraje... Tak to je už na doktora

     Jára Dorňák - chtěl by vyloučit rozhodčího... Nemá to být náhodou naopak?

     Zdeněk Langer - končí zápasy před ukončením... Dostává černý puntík.

     Mirek Sikora - co je pevnější? Raketa nebo sklo?

     Radim Dvořák - už dlouho nestál na bedně? ...Doporučení: omezit kouření

                               na 2 krabičky denně        

      No, našlo by se toho dost dalšího.....

                             ===================================================

 Citát squashového odborníka a teoretika Zdeňka Langera:

 " POSLEDNÍ DOBOU TADY JEZDÍ OPRAVDOVÁ ELITA "

===================================================

              ☺    Král (ne Luďa !) sesazen z trůnu?  ☺        

        Po velmi tuhém boji byl poražen vítěz Tour 2007 - Rasťa Mrkvan.

     Po třech měsících se toto podařilo po výborném výkonu Pavlu Holinkovi.

===================================================

   Takže Rasťa je zase tam, kde je zvyklý - chlapi potrénujte trochu, jo?

   Vemte si příklad z překvapení sezóny Zdeňka Langera, poráží pravidelně

   světové hráče z první stovky !!! Gratulujeme !                                   

===================================================

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 1.kolo 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosím, kdo má na starosti zveřejňování termínů turnajů...

(Renata Molková, 7. 10. 2010 11:56)

posílejte mi je do kabelovky na adresu
renata.molkova@ktk.cz
děkuji.

Lenoši

(Tomáš, 29. 6. 2010 23:41)

Je třeba zase dokopat na turnaje ty lenochy, kteří se poslední dobou ve svých rodných městech opíjí a přejídají, ať už jídlem nebo láskou. Pánové, na další kolo přijeďtě. Popovídat, zasmát se, zasportovat a zapotit se. Zdar

:-)!

(Zdenda Langer, 21. 1. 2008 9:31)

Toto jsem ovšem nepronesl jenjá :-)
Je však pravdou, že tento turnaj má nejvyšší úroveň v širokém okolí!